AGTECH Hydraulický posilovač řízení, oboustranný 50-25H200L410
Přidat do košíku
AGTECH Hydraulický posilovač řízení, oboustranný 50-25H200L410 | zdjęcie nr 1
AGTECH Hydraulický posilovač řízení, oboustranný 50-25H200L410 | zdjęcie nr 2
Popis produktu AGTECH Hydraulický posilovač řízení, oboustranný 50-25H200L410
Minimální délka: 410mm
Max. délka: 610mm
Skok: 200mm
Připojovací nitě: M16x1. 5/ M16x1. 5
Průměr ložiska: 25/25mm
Komprese: 50mm