https://www.agropomoc.cz/

O firmie

Agropomoc je moderní společnost na trhu zemědělství. Díky pečlivému poznání zemědělského odvětví jsme byli schopni vytvořit pro vás funkční portál, na kterém snadno najdete to, co potřebujete. Naším základním cílem bylo vytvořit místo na internetu, kde každý z vás rychle a efektivně najde všechny potřebné náhradní díly za nejlepší cenu. Navázali jsme spolupráci s největšími firmami působícími v zemědělství, jak v zemi, tak za hranicemi, což nám umožňuje nabízet konkurenceschopné ceny, vysokou kvalitu výrobků a rychlé dodání. Srdečně vás zveme k seznámení s naší nabídkou.

Internetový obchod 

 

SSL

Šifrování SSL

SSL

Program ochrany

SSL

> 230 000 produktů

V našem online obchodě naleznete více než 230 tisíc produktů. Široký sortiment je jedna věc, ale při elektronickém nákupu je klíčová důvěra k prodejci. Dobře si uvědomujeme, že mnoho lidí stále má své pochybnosti ohledně nákupů přes internet.

Kamenický obchod

S radostí oznamujeme, že kromě internetového obchodu máte také možnost nákupu v našem kamenném obchodě. Dne 17. února 2017 Agropomoc otevřela vlastní prodejnu v Tarnowo Podgórne. S naší nabídkou se můžete seznámit mezi 8:00 a 16:00 na ul. Poznańska 40A. Nabídka kamenného obchodu zahrnuje 7 tisíc produktů, které jsou neustále k dispozici.

  

 

 

Spolupracujeme s: