KS Tools CLASSIC1000V Jednoruční řezačka kabelů 165 mm
Přidat do košíku
KS Tools CLASSIC1000V Jednoruční řezačka kabelů 165 mm | zdjęcie nr 1
Popis produktu KS Tools CLASSIC1000V Jednoruční řezačka kabelů 165 mm
  • Technické údaje: Funkční vlastnosti 1 = FUNKAT#VDE1000
    Hmotnost v g = 240g
    GRIFF = GRIFF#TAUCHISO
    ISOLIERUNG = ISOLIERUNG#TAUCH60900
    COPFBR = 27,0 mm
    Délka 1 v mm = 165,0 mm
    Materiál 1 = materiál#SPEZSTA
    Materiál 2 = materiál2#FOSPHATIERT
    maximální průměr v mm = 17,0 mm
    Značka kvality = 1000V
    S mm = 25,0mm
    Hodnota řezu mm2 = 35,0
    A = 15,0mm
  • Hmotnost: 240 g
KS TOOLS Narzędzia & wyposażenie warsztatu
Strana 355
Momentálně prohlížíte: KS Tools CLASSIC1000V Jednoruční řezačka kabelů 165 mm  z kategorie: